عکس تزئینی است!

همونطوری که احتمالاََ در جریانید از دیروز اینترنت دچار اختلال شده و در حال حاضر تنها دسترسی به سرویس‌ها و سایت‌های داخلی امکانپذیره
مشخص شد که مثل همیشه وزیر توی خونه داشته شام میخورده و توییت میزده که یهو متوجه شد عه! نت رفت که (: و ظاهراََ شورای امنیت ملی دستور مسدودسازی رو داده (کاربرد وزیر اطلاعات چیه دقیقاََ؟)
اما واقعاََ فایده این کار چیه؟ اصلاََ مگه فایده‌ای هم واسه ما داره؟!
توی چندسال اخیر شاهد اعتراضات زیادی بودیم که به هیچ نتیجه‌ای نرسیدن، شاید دلیل اصلیش این باشه که همیشه اعتراض‌های ما به آشوب کشیده میشه و خسارت به اموال خصوصی یا عمومی و اعمال خلافِ قانون چیزی هست که بیشتر از همه به چشم میاد
من خودم به بالا رفتن قیمت بنزین نقد دارم ولی مطمئنم اینایی که توی خیابون هستن نماینده من نیستن، نزدیکای خونه ما سه تا پمپ بنزین هست که دوتاش آتیش گرفته، من دیروز شاهد حمله به پمپ بنزین سر خیابون خودمون بودم، یه عده که فکر میکنم اغلبشون حالت عادی نداشتن با قمه و شمشیر چیزای دیگه مثه دوتراکی‌های خانومِ کلیسی(!) به جایگاهِ‌سوختِ بیچاره (احتمالاََ این ماجرای افزایش قیمت تقصیرِ شلنگ بنزین بوده) حمله‌ور شدن و ادامه ماجرا.
این افراد قطعاََ هم آشوبگرن هم خائن، چراکه اعتراض رو از راه درست هم خفه میکنن و به یه عده بهانه میدن که هرنوع اعتراضی رو خفه کنن
بیشتر این افراد تحت تاثیر اخبار فیک هستن و موج سواری میکنن
با قطع شدن اینترنت طبیعتاََ راه دسترسیشون فلج میشه و شرایط آروم
فراموش نکنیم که خون‌های بیگناهی توی این اعتراض‌ها ریخته شده که با قطی اینترنت و آروم شدن فضا که به‌خاطر مسدود شدن راه‌های خط دادن به این افراد از سمت گروه‌های خارجیه میشه جون این افراد رو هم نجات داد
البته این راه حل درستی نیست و با توجه به شرایط و به صورت مقطعی جواب میده
گاهی ممکنه نتیجه عکس بده
تصور کنید اینترنت رو قطع کنن و همه‌ی مردم عصبی بریزن بیرون (:

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها